Frikik Oyunları

0/0

Frikik Oyunları

Frikik Oyunları - Frikik Oyunları Oyna

Frikik Frikik En güzel frikik oyunlarından bir tanesi. Frikik atan futbolcuyu istediğiniz yere getirin ve frikik atın. Frikik oyunları ekibi iyi oyunlar diler.

Frikik 2 Frikik 2 Değişik bir frikik oyunu. Contine diyerek oyuna başlıyorsunuz. Top ortasının nereden geleceğini ve topa nasıl vuracağınızı seçerek atış yapıyorsunuz. Frikik oyunları ekibi iyi oyunlar diler.

Frikik 3 Frikik 3 Yepyeni frikik oyunu. Topun neresine vurup frikik atacağınızı seçin ve topa vurun. Frikik oyunları ekibi iyi oyunlar diler.

Frikik 4 Frikik 4 Gençler birbirlerine frikik çekiyor. Süper frikik kurtarıcı kaleci ile işin çok zor. Frikik oyunları ekibi iyi oyunlar diler.

Raul Frikik Raul Frikik Real Madrid kulübünün vazgeçilmez golcüsü Raul ile frikik çekiyorsunuz. Raul ile kral frikik atacaksınız. Frikik oyunları ekibi iyi oyunlar diler.

Flash Gol Flash Gol Ok tuşları ile frikikçiyi ayarlayıp Mouse ile atış yapın. Frikik oyunları ekibi iyi oyunlar diler.

Süper Frikik Süper Frikik Muhteşem bir frikik oyunu. Frikik atan futbolcu ile topu baraja çarptırmadan frikiki atın. Frikik oyunları ekibi iyi oyunlar diler.

Plajda Frikik Plajda Frikik Yaz tatilinde plajda da frikik atan futbolcu ile kumsalda frikik atın. Frikik oyunları ekibi iyi oyunlar diler.

Beckham Frikik Beckham Frikik İngiltere liginin ünlü futbolcusu ile kral frikik atacaksınız. Frikik oyunları ekibi iyi oyunlar diler.

Uzaktan Frikik Uzaktan Frikik Kaleye uzak yerden doksandan frikik atıyorsun. Yön tuşları ile topu ayarla, Space ile frikik zımbala. Frikik oyunları ekibi iyi oyunlar diler.

Dünya Kupası Frikik Dünya Kupası Frikik Dünya Kupası ile çok eğlenceli bir frikik. Frikik oyunları ekibi iyi oyunlar diler.

Frikik Yıldızları Frikik Yıldızları Frikik ustası olan Billy ve Mandy ile sıra sıra frikik atıyoruz. Frikik yıldızları ile sırası ile frikik at. Frikik oyunları ekibi iyi oyunlar diler.

Türkçe Frikik Türkçe Frikik Frikik oyunları arasındaki bu Türkçe Oyun ile kaleye frikikler atın. Frikik oyunları ekibi iyi oyunlar diler.

David Beckham David Beckham Rakibiniz David Beckham. Bu zorlu rakip ile frikik atışın. Frikik oyunları ekibi iyi oyunlar diler.

Şampiyon Frikik Şampiyon Frikik Şampiyon takımının frikikçisisiniz. Kaleye frikikler atın. Frikik oyunları ekibi iyi oyunlar diler.

Basketbol Topu Basketbol Topu Basketbol topu ile potaya en çok sayıyı siz atmalısınız. Oyun gayet kolay. Oyunu mouse ile oynayacaksınız. Frikik oyunları iyi eğlenceler diler.

0/0